The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Вышла книга об истории запорожского телевидения

Вышла книга об истории запорожского телевидения

Презентация книги «Вознесенська вежа» стала и днем памяти ее автора, заслуженного журналиста Украины Анатолия Ставничего. Из своих 77-ми лет Анатолий Станиславович 40 лет проработал на областном телевидении — около 20 лет возглавлял Запорожскую государственную областную телерадиокомпанию. Он ушел из жизни в июне прошлого года.

«Вознесенська вежа» — это история запорожского телевидения глазами очевидца о том, как почти 60 лет назад оно создавалось, о его коллективе. Анатолий Ставничий оставил рукопись своих воспоминаний. Его бывшие коллеги Оксана Гладий, Наталья Пидкович, Владимир Миклашевский и другие по своей инициативе подготовили книгу к печати.

«Вже будучи на пенсії Анатолій Станіславович приходив до нас на радіо і якось проговорився, що пише книгу спогадів, — рассказала руководитель творческой группы радио «Запоріжжя» Оксана Гладий. — Сказав: «Коли надрукую, тоді й побачите». На жаль, його не стало. Він не дописав спогади. Ми — Володимир Миклашевський, Наталія Підкович, Людмила Долженко, я — звернулися до його вдови Валентини Андріївни. Вона дозволила нам попрацювати з рукописом. Знаєте, коли ми читали, то захоплювалися стилем, словом, підходом. Як він підходив до кожної людини. Там немає жодного образливого слова. Можливо, були в житті ситуації, які ображали Анатолія Станіславовича. Але про це він не пише. Варто повчитися у нього делікатному ставленню до кожної людини і події. А який високий публіцистичний, навіть художній стиль. Ми не стали дописувати книгу — залишили так, як є. Назву теж залишили авторську. Гора Вознесенка, на якій стоїть телевежа — найвища точка Запоріжжя. Фотографії в книзі з домашніх архівів. Видання книги спонсорував комбінат «Запоріжсталь». Хочемо передати книгу в бібліотеки міста, на факультети журналістики, колегам».